Chcę być powiadamiany o rozpoczęciu nowej inwestycji przez firmę PASTADA

Atrakcyjne lokale do wynajęcia w centrum Wejherowa

Oferujemy wszystkim przyszłym potencjalnym przedsiębiorcą godne uwagi lokale do wynajęcia. Atrakcyjne lokale na kancelarie prawnicze, kawiarnie, czy też gabinety lekarskie i dentystyczne dostępne są od zaraz w Kaminenicy ArtEco.

Są to lokale parterowe, komfortowo wykończone, mogące spełnić funkcje usługowe w nieograniczonym zakresie. A w dodatku w doskonałej lokalizacji - bo w centrum miasta. Stąd wszędzie jest blisko, a jednocześnie bije tu serce tej pięknej miejscowości.

Nowe możliwości, planowane inwestycje

Wejherowo to miasto prężnie rozwijające się. Tuż nieopodal oferowanych przez naszą firmę lokali użytkowych, planowana jest budowa nowego budynku Sądu. Tym samym, w centrum Wejherowa, które zdecydowało się na przekazanie Sądowi nieruchomości, powstanie nowoczesny budynek wymiaru sprawiedliwości. Jednocześnie mieszkańcy miasta zyskają doskonały dostęp do instytucji publicznych, a ranga Wejherowa zostanie podniesiona. 

Centrum Wejherowa, to także miejsce, w którym dostępne są pod wynajem luksusowe lokale użytkowe. Lokalizacja ich w centrum miasta, jak również bliskość przyszłego, nowego budynku Sądu sprawia, iż stanowią one idealną ofertę dla adwokatów i prawników chcących otworzyć w niedalekiej odległości od Sądu kancelarie prawnicze

Są to także świetne lokale mogące w przyszłości stać się kawiarniami, w których Wejherowianie znajdą miejsce wytchnienia i wypoczynku.

Aby zapoznać się z pełną listą lokali do wynajęcia zapraszamy na stronę - http://kamienicaarteco.pl/lokale-wynajem.html

Wiedziałeś, o tym, że używasz starej wersji przeglądarki Internet Explorer? Zaktualizuj przeglądarkę teraz!