Chcę być powiadamiany o rozpoczęciu nowej inwestycji przez firmę PASTADA

Kamienica ArtEco

 

WSZYSTKIE MIESZKANIA ZOSTAŁY SPRZEDANE

 

O inwestycji

Wejherowo nie jest tylko sypialnią dla osób dojeżdżających do Trójmiasta, chociaż jego bliskość na pewno jest atutem tego miasta. Wejherowo to gmina posiadająca bogatą historię, gmina z tradycjami, ale jednocześnie podążająca za nowoczesnym nurtem. Nasza najnowsza inwestycja, którą chcemy Państwu zaprezentować - Kamienica ArtEco nawiązuje do zróżnicowanego charakteru miasta – z jednej strony architektura budynku odnosi się do historycznych aspektów związanych z Wejherowem , z drugiej idealnie wkomponowuje się w najnowsze trendy budownictwa.

Chcieliśmy, aby nasza kamienica wyróżniała się spośród innych budynków, była inna niż wszystkie. To dlatego połączyliśmy dwa style architektoniczne, klasykę z nowoczesnością. Klinkier, drewno, metal, szkło nadały budynkowi elegancji i szlachetności. Odważnie poszliśmy o krok dalej i zaprojektowaliśmy klatki schodowe inspirując się dwoistością stylu. Dla miłośników sztuki, osób lubujących się w obrazach i starych zdjęciach oraz eleganckich, neutralnych kolorach, proponujemy wybór klatki w stylu Art. Jeśli jednak bliżej nam natury, ciepłym odcieniom drewna, zieleni i kamienia, idealnym rozwiązaniem będzie wybór mieszkania w klatce Eco.

Budynek od początku do końca zostać zaprojektowany z myślą o jego mieszkańcach. Wiedząc co jest ważne, piorytetem była dla nas przede wszystkim jakość, funkcjonalność i bezpieczeństwo. Mieszkania zostały zaprojektowane tak, aby ich układ był ustawny i przejrzysty . Podział na strefę dzienną i nocną, miejsce na szafę w przedpokoju, duży balkon lub taras, odpowiednie nasłonecznienie – to wszystko wzięliśmy pod uwagę przy opracowywaniu planów lokali. Na komfort życia zdecydowanie będzie mieć wpływ niewielka ilość mieszkań przewidziana w budynku i na klatkach schodowych. W kamienicy będą znajdować się mieszkania o zróżnicowanym metrażu 2,3 i 4-pokojowe o powierzchniach od 32 do 75m2. Opcjonalnie jest również możliwość łączenia mieszkań wg preferencji klienta. Mieszkania znajdują się na pierwszym piętrze do trzeciego. Na parterze zaprojektowano lokale użytkowe. Atutem Kamienicy ArtEco są bez wątpienia indywidualne garaże, które znajdywać się będą w części ogrodzonej osiedla. Kamienica będzie posiadać wewnętrze patio zamknięte dla ruchu z zewnętrz. Część tego obszaru będzie wydzielona na zewnętrze miejsca parkingowe, reszta będzie strefą zieloną. 

 

Wiedziałeś, o tym, że używasz starej wersji przeglądarki Internet Explorer? Zaktualizuj przeglądarkę teraz!