Chcę być powiadamiany o rozpoczęciu nowej inwestycji przez firmę PASTADA

Willa Stokrotka

WSZYSTKIE MIESZKANIA ZOSTAŁY SPRZEDANE

Willa Stokrotka w Zibertowie koło Wejherowa

Willa Stokrotka to kameralny budynek wielorodzinny zaprojektowany w nowoczesnym i niezwykle przyjaznym stylu. Lokalizacja inwestycji jest gwarancją ciszy i spokoju dla jej przyszłych mieszkańców, przy równoczesnym, niezwykle korzystnym jej usytuowaniu w pobliżu Wejherowa.

Podążając za aspektami ważnymi dla każdego klienta, priorytetem dla architekta była przede wszystkim jakość, funkcjonalność i bezpieczeństwo. Mieszkania zostały zaprojektowane tak, aby ich układ dawał możliwość maksymalnego wykorzystania przestrzeni przy zachowaniu jak największej przejrzystości. 

Kameralny charakter budynku, podkreśla zamysł developera, który w pięknym i spokojnym otoczeniu stworzył swoistą oazę dla sześciu rodzin. W każdej z trzech klatek znajdują się po dwa mieszkania.

Parter stanowią dwupokojowe lokale o powierzchni około 30 m2. Ich właściciele, co jest dużym atutem, mogą się cieszyć własnym ogródkiem o powierzchni 50 m2, stanowiącym integralną cześć ich „M3”.

Pierwsze piętro budynku to dwupoziomowe, trzypokojowe (z możliwością przerobienia na 4 pokojowe) mieszkania w o powierzchni całkowitej 60 m2 (użytkowa 55 m2) z przestronnymi balkonami od strony południowej, które pozwalają na obcowanie z przyrodą z innej perspektywy. Metalowe pochwyty i balustrady zewnętrzne nadają nowoczesny i przyjemny wygląd otwartych przestrzeni mieszkalnych.

W piwnicy budynku znajduje się 5 garaży oraz ogólnodostępne pomieszczenie gospodarcze dla mieszkańców (na rowery, wózki itp.).

Inwestycja jest odzwierciedleniem działań pro ekologicznych developera. Solidne, trzyszybowe, nowoczesne okna, nie tylko dodają charakteru budynkowi, ale stanowią świetną izolację. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że wszystkie mieszkania posiadają większość okien na stronę południową i tylko pojedyncze - na stronę północną. Zaletą takiego rozwiązania są niższe koszty ogrzewania mieszkań, dzięki wykorzystaniu naturalnego ciepła słonecznego.

W Willi Stokrotka zostało zastosowane nowoczesne ogrzewanie, które jest zamontowane na suficie, dzięki czemu można dowolnie aranżować przestrzeń pokoi bez obaw o „zakrycie” grzejników. 

Willa Stokrotka tworzy spójną i harmonijną całość z otaczającą ją przyrodą. Harmonię tą cechuje dbałość o detale architektoniczne oraz wysoki standard i staranność wykończenia. Komfort inwestycji podkreślony jest przez bogato zagospodarowaną strefę zieleni.

Atutem podnoszącym atrakcyjność tej inwestycji jest niewątpliwie jej lokalizacja. Mieszkańcy cieszyć się będą z jednej strony spokojem życia z przyrodą, z drugiej natomiast możliwością szybkiego dojazdu do Wejherowa i Trójmiasta.

Trwająca modernizacja infrastruktury drogowej w tej części gminy na pewno przyczyni się do optymalizacji możliwości korzystania z dostępnej i w pełni rozwiniętej infrastruktury zdrowotnej, sportowej, edukacyjnej i kulturalnej oraz dobrej komunikacji miejskiej, nie tylko z ważnymi punktami Wejherowa, ale również Trójmiasta.

  • tylko 6 mieszkań
  • w każdej klatce tylko 2 mieszkania
  • ocieplenie 20 cm styropianem
  • trzyszybowe okna, większość od strony południowej
  • ogólnodostępne pomieszczenie gospodarcze dla mieszkańców (na rowery, wózki itp.)

Ceny mieszkań

Aby skorzystać z promocji skontaktuj się z naszym biurem sprzedaży po nr telefonu 666-011-260 lub 58-736-12-13 i umów się na bezpłatną prezentację mieszkania oraz podpisanie umowy. Pamiętaj, że to już ostatnie mieszkanie w takiej cenie w tej lokalizacji ! Mieszkanie to możesz również zakupić w programie MDM i wtedy cena za to mieszkanie może wynieść tylko 113 830zł !!! Policz sam czy lepiej wynajmować czy spłacać ratę za SWOJE mieszkanie w wysokości 465zł/ miesięcznie !! (rata skalkulowana dla rodzin z co najmniej 3 dzieci, bez względu na wiek rodziców – raty i ceny dla pozostałych osób w tabeli poniżej). Jeżeli chcą Państwo skorzystać z kredytu nasz doradca zajmie się wszelkimi formalnościami zupełnie bezpłatnie i poprowadzi za Państwa wszystkie sprawy z bankiem aż do podpisania umowy kredytowej. Usługa ta jest BEZPŁATNA. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem sprzedaży tel. 666-011-260 lub 58-736-12-13.  

 

 PowierzchniaPokojeCenna brutto

Cena i rata kredytu w MDM
„dla rodzin z dzieckiem”

Cena i rata kredytu w MDM
„osoba samotna”
Rzuty
A1

 SPRZEDANE

B1

 SPRZEDANE

C1

 SPRZEDANE

A2

 SPRZEDANE

B2

SPRZEDANE

C2

SPRZEDANE

 

Garaże:

  • Garaż 1 - SPRZEDANY
  • Garaż 2 - 20 000 (REZERWACJA)
  • Garaż 3 - SPRZEDANY
  • Garaż 4 - 20 000
  • Garaż 5 - 20 000 (REZERWACJA)

 

Wiedziałeś, o tym, że używasz starej wersji przeglądarki Internet Explorer? Zaktualizuj przeglądarkę teraz!