Chcę być powiadamiany o rozpoczęciu nowej inwestycji przez firmę PASTADA

Osiedle Słonecznikowe

WSZYSTKIE DOMY ZOSTAŁY SPRZEDANE!

Czy wiesz, że od 1 stycznia 2014r. ruszył nowy program rządowy Mieszkanie Dla Młodych. W ramach tego programu możesz zaoszczędzić aż do 20 % zakupu nowego domu. Oferta skierowana jest do osób, które nie skończyły 35 lat (w małżeństwie wystarczy że jedna osoba ma poniżej 35 lat).

Wykończenie pod klucz

Możemy wykończyć dom pod klucz !!! Koszt takiego wykończenia zaczyna się już od 42 tys zł - za cały dom !!! Cena obejmuje:

  • Wykończenie podłóg,
  • Drzwi wewnętrzne,
  • Kompletnie wykończone łazienki (łącznie z kompletnym białym montażem),
  • Wszystkie ściany pomalowane na kolor,
  • Drewniane schody wraz z balustradą.

Osiedle Słonecznikowe

Osiedle jest położone w Gościcinie k. Wejherowa. Gościcino jest prężnie rozwijającą się miejscowością w Gminie Wejherowo posiadającą kościół, szkołę podstawową, przedszkole, sklepy i punkty usługowe. W Bolszewie (miejscowości graniczącej z Gościcinem) znajduje się nowoczesne gimnazjum.

Niewątpliwy atut Gościcina stanowi bardzo dobre połączenie z Wejherowem oraz Trójmiastem co stwarza bardzo korzystne warunki mieszkania i zapewnia nieuciążliwą i szybką komunikację z Trójmiastem.

Doskonała lokalizacja

Położenie Osiedla Słonecznikowego przy ul. Klimka zapewnia doskonały dojazd do drogi krajowej nr 6 (ok. 1 minuty jazdy ) prowadzącej z Trójmiasta w stronę Szczecina. Przystanek komunikacji miejskiej MZK Wejherowo (autobusy nr 1,3,7,13) znajduje się ok. 600m od Osiedla. (Sprawdź rozkład jazdy tutaj) Dworzec SKM znajduje się w odległości około 15 minut piechotą od Osiedla.
Aby zapewnić bezpieczeństwo i komfort mieszkania całe osiedle zostanie ogrodzone.

Zabudowa – pełna niezależność i komfort

Osiedle składać się będzie z 14 segmentów (Segment A, Segment B,.....,Segment N) w zabudowie bliźniaczej.
Każdy z domów posiadać będzie garaż lub miejsce do zaparkowania samochodu.
Segmenty sąsiadujące ze sobą posiadają niezależne konstrukcyjnie ściany. Grubość ścian pomiędzy domami to aż 50cm (gazobeton 24cm / dylatacja 2 cm/ gazobeton 24cm). Taka grubość skutecznie wygłuszy odgłosy dobiegające „od sąsiada”.
Do każdego segmentu przynależeć będzie prawnie wydzielona, niezależna działka. Oznacza to, że nie mamy tutaj do czynienia ze współwłasnością. Każda działka z domem stanowić będzie odrębną nieruchomość. Zakupując taką nieruchomość nie musisz z nikim uzgadniać ew. inwestycji na swojej działce.

Niezależne media

Domy posiadają w pełni niezależne media: wodę (wodociąg gminny), prąd (ENERGA),szczelny zbiornik na nieczystości płynne (szambo) oraz przyłącze gazu. Wszystkie media posiadają indywidualne liczniki, dzięki czemu jedyne opłaty jakie ponosisz to za zużyte przez Swoją rodzinę media.

Atrakcyjna architektura

Już na etapie zakupu działki zwracamy BARDZO DUŻĄ uwagę do tego aby projektowane domy były odpowiednio zwrócone do stron świata. Najlepszym układem dla domu jest to gdy wejście jest od wschodu lub północy a salon od strony południowej lub zachodniej tak abyśmy mogli się cieszyć słońcem po powrocie do domu. Wszystkie domy na Osiedlu Słonecznikowym są wybudowane właśnie w ten sposób !!!! Dzięki temu w słoneczne zimowe dni mamy pięknie doświetlony salon, co korzystnie wpływa na samopoczucie oraz skutecznie obniża koszty ogrzewania.

Domy zostały stworzone z myślą o 4-5 osobowej rodzinie. Architekt dołożył wszelkich starań, aby zaprojektowane domy pasowały do otaczającej zabudowy oraz były funkcjonalne w użytkowaniu. Na parterze znajduje się wiatrołap z miejscem na piec gazowy, wc, salon (od strony południowej lub zachodniej) z miejscem na kominek oraz kuchnia.

Dzięki odpowiedniemu układowi względem stron świata możesz w lecie spędzać czas opalając się na tarasie swojego domu.

Salon z kuchnią tworzą otwartą przestrzeń, którą można dowolnie zaaranżować. W salonie przewidziano duże przesuwne drzwi balkonowe o szerokości ponad 2,5m, które stanowią naturalne przedłużenie salonu na ogród i prowadzą na taras będący idealnym miejscem na poranną kawę. Na poddaszu zaprojektowano 3 pokoje oraz łazienkę.
Ściany na piętrze są ścianami działowymi co stwarza możliwość własnego zaaranżowania wnętrza.
Dbając o komfort mieszkania wszystkie ściany w domu będą murowane (nie stosujemy tzw. lekkiej zabudowy z płyt gipsowych). Ściany murowane stanowią bardzo dobre wygłuszenie oraz nie sprawiają kłopotów w przypadku montażu półek czy obrazów.

Dom tańszy niż mieszkanie!!!

Domy na Osiedlu Słonecznikowym stanowią alternatywę do zakupu mieszkania w bloku. W tej samej cenie można cieszyć się własnym domem z kominkiem i własnym ogródkiem. Proponujemy zakup domów w stanie deweloperskim w bardzo atrakcyjnych cenach zachowując przy tym najwyższą jakość materiałów oraz wysoki standard wykończenia.
Jeśli często zadajesz sobie pytanie: „Czy stać mnie na dom?” – to odpowiadamy : „U nas tak!!!”. Nie tylko ze względu na BARDZO ATRAKCYJNĄ ofertę cenową ale również ze względu na niskie koszty użytkowania domu. Utrzymanie naszego domu kosztuje dużo mniej niż mieszkania o porównywalnej powierzchni. Posiadając własny dom nie ponosisz kosztów m.in. zarządu, utrzymania wspólnych części nieruchomości itp.

Niskie koszty użytkowania

Dodatkowo dzięki korzystnemu układowi domu względem stron świata (salon od południa lub od zachodu) otrzymujesz dodatkowe oszczędności gdyż promienie słoneczne zupełnie ZA DARMO będą ogrzewały dom dzięki dużym oknom w domu od strony ogrodowej. W naszych domach projektant przykładał bardzo dużą uwagę do "darmowego ogrzewania" - minimalizując okna od strony wschodniej i północnej od których stron są największe straty ciepła oraz wykonując duże przeszklenia od strony południowej i zachodniej gdzie najczęściej zimą świeci słońce. W cenie domu otrzymujesz także komin SCHIEDEL Rondo Plus z wkładem kwasoodpornym do którego możesz podłączyć kominek i ogrzewać dom także w taki sposób, jednocześnie ciesząc się z blasku i ciepła ognia w długie zimowe wieczory.

Zadbaliśmy o to aby domy były jeszcze bardziej ekonomiczne w utrzymaniu poprzez zastosowanie bardzo dobrej izolacji termicznej dachu - wełna mineralna o grubości aż 30 cm. Nie skupiamy się tylko na dachu, ale również na ochronie termicznej „od dołu” poprzez zastosowanie 15 cm izolacji ze styropianu na parterze budynku oraz poprzez wbudowanie w dolnej części ściany parteru pustaków ISOMUR, które skutecznie eliminują mostki termiczne występujące w tradycyjnej technologii budowania. Dodatkowo ściany zewnętrzne ocieplone są styropianem o grubości 15 cm.

W domach zostaną wykonane wszelkie instalacje m.in. ogrzewania wod.-kan., elektryczna, instalacja do podłączenia kominka.

Standard wykończenia

Na zewnątrz domy zostaną kompletnie wykończone łącznie z elewacją z tynku cienkowarstwowego, elewacją drewnianą, pokryciem dachu blachodachówką (wraz z pełnym orynnowaniem), drewnianą podbitką, parapetami zewnętrznymi itp.

Wewnątrz domy zostaną wykończone w stanie deweloperskim łącznie ze wszystkimi instalacjami oraz kompletnym ogrzewaniem (zamontowane grzejniki oraz piec gazowy).

Bezpłatne zmiany

Na etapie budowy istnieje duża możliwość modyfikacji standardu wykończenia a większość zmian (np. przestawienie ścianek działowych, zmiana lokalizacji gniazdek, włączników, punktów wod.-kan. itp.) wykonamy w cenie domu !!!

Szybki termin wydania

Budowa całego osiedla została podzielona na II etapy. Obecnie zarówno I etap jak i II etap zostały już zakończony. Wszystkie domy są wybudowane i gotowe do zamieszkania. Przypominamy, iż w tej inwestycji pozostał do sprzedania tylko jeden dom w bardzo promocyjnej cenie!

MDM - Twoja szansa na swój wymarzony dom

Zdajemy sobie sprawę, że większość naszych klientów kupuje dom na kredyt lub sprzedając swoje mieszkanie lub inną nieruchomość. Jesteśmy na to przygotowani - możemy przyjąć Twoje mieszkanie w rozliczeniu!!! Dodatkowo możesz w nim pozostać do czasu oddania przez nas domu!!! Pomagamy w uzyskaniu kredytu dzięki współpracy z profesjonalnymi doradcami. Jesteśmy elastyczni w zakresie ustalenia harmonogramu wpłat, który zawsze ustalamy w porozumieniu z klientami.

Nasze domy na Osiedlu Słonecznikowym spełniają kryteria rządowego programu MDM, do którego Państwo dopłaca nawet do 20% na zakupu domu!!! Obecnie przy kredycie na 30 lat w programie MDM koszt miesięcznej raty dla małżeństwa z dziećmi to jedyne 1040zł. Zadzwoń i sprawdź czy spełniasz kryteria tego programu. 

Dodatkowe oszczędności + ŻADNYCH UKRYTYCH KOSZTÓW

Czy wiesz, że dzięki temu, że jesteśmy płatnikami VAT oszczędzasz na kosztach notarialnych? Nie ponosisz kosztu podatku od czynności cywilno-prawnych, który wynosi aż 2% wartości nieruchomości (czyli przy zakupie domu o wartości 300 000 oszczędzasz aż 6 000 zł, które możesz przeznaczyć na wykończenie swojego wymarzonego domu). 

Wiedziałeś, o tym, że używasz starej wersji przeglądarki Internet Explorer? Zaktualizuj przeglądarkę teraz!