Chcę być powiadamiany o rozpoczęciu nowej inwestycji przez firmę PASTADA

Historia naszej firmy Pastada sięga 1999 roku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży deweloperskiej posiadamy bogatą wiedzę w obszarze budowy domów jednorodzinnych jak i wielorodzinnych.

Przy każdej naszej inwestycji przywiązujemy najwyższą wagę do jakości wykonywanych prac oraz do wysokiego standardu wykończenia budynków zachowując przy tym atrakcyjna cenę.

Jedną z naszych wizytówek jest oddany w 2009r. budynek wielorodzinny „Villa Prestige” wybudowany w Wejherowie. „Villa Prestige” to budynek o nowatorskiej architekturze w którym zostały zastosowane nowoczesne rozwiązania takie jak pompy ciepła służące do ogrzewania budynku i ciepłej wody, które w skuteczny sposób ograniczają zużycie energii. „Villa Prestige” jest rodzynkiem na wejherowskim rynku nieruchomości. Staramy się aby każda nasza inwestycja była niepowtarzalna i atrakcyjna pod względem architektury jak i rozwiązań funkcjonalnych.

Zamiast tego piszemy „Obecnie posiadamy w sprzedaży ostatnie wolne mieszkanie w naszej inwestycji Willa Stokrotka w Wejherowie Zibertowie w bardzo okazyjnej cenie 182 000 za 3 pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie (z możliwością przerobienia na 4 pokojowe), które w programie MDM można zakupić już za 113 830 zł – rata tylko 465 zł (oferta w programie MDM dla rodzin z co najmniej 3 dzieci – BEZ WZGLĘDU NA WIEK RODZICÓW).

Naszą najnowszą i najbardziej prestiżową jest Kamienica ArtEco znajdująca się w centrum Wejherowa u zbiegu ulic Śmiechowskiej i Wniebowstąpienia. Kamienica ArtEco łączy w sobie dwa style architektoniczne klasykę z nowoczesnością. Postawiliśmy na kameralność i bezpieczeństwo, stąd niewielka ilość mieszkań na klatce oraz teren dostępny tylko dla mieszkańców z bramą zamykaną na pilota. Obecnie posiadamy ostatnie 4 wolne mieszkania o pow. 68m2 do 75m2. Mieszkania te są mieszkaniami 4 pokojowymi. Wszystkie mieszkania są dostępne w programie MDM dzięki czemu mieszkanie o pow. 68 m2 można zakupić już za 223 949 zł a rata za takie mieszkanie to jedyne 914 zł (oferta w programie MDM dla rodzin z co najmniej 3 dzieci – BEZ WZGLĘDU NA WIEK RODZICÓW).

Niewątpliwym atutem Kamienicy ArtEco bez wątpienia są indywidualne garaże znajdujące się na parterze budynku w części ogrodzonej dostępnej tylko dla mieszkańców. Aktualnie pozostały ostatnie wolne garaże.

Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem sprzedaży.

 

Wiedziałeś, o tym, że używasz starej wersji przeglądarki Internet Explorer? Zaktualizuj przeglądarkę teraz!